Smycz 15 mm z łącznikiem

Smycz sublimacyjna 15 mm z karabinkiem i łącznikiem dwustronna.

Smycz to idealny najtańszy gadżet reklamowy który idealnie zaprezentuje Twoją firmę. Smycze idealnie nadają się na konferencje, imprezy, mecze, szkoły... Nadruk jest pełno kolorowy bez żadnych ograniczeń.

PARAMETRY Szerokość smyczy do wyboru: 10-15-20mm Wykończenie: metalowy karabińczyk, karabińczyk + klamerka bądź sama końcówka na telefon Całkowita długość po rozłożeniu 90cm a po złożeniu i zszyciu smycz ma ok 42-43cm Nadruk: dwustronny pełno kolorowy FOTO dwie strony mogą być różnego projektu druga strona smyczy nigdy nie pokryje się względem pierwszej strony.

 

Nadruk sublimacyjny Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakoœści.  Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi.

Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny. Nadruku nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi. Grafikę proszę przesłać w krzywych, pliki wektorowe .cdr .eps. pdf.